Follow Us!
Facebook Twitter Google Plus Linkedin Instagram

Denizli rent a car şirketimiz sizleri uçağınızdan iner inmez Denizli çardak  havalimanında karşılayarak rent a car ihtiyacınıza uygun kiralık araçlar temin etmektedir.

Araç kiralarken veya rezervasyon işlemlerinizi yaparken, önceden istenilen evrakları iletmeniz halinde,sorun yaşamadan formalite ile uğraşmadan dakikalar içerisinde aracı kiralayıp, yolunuza devam edip, tatilinizin keyfini çıkarabilirsiniz.Çardak Havalimanı Denizli rent a car şirketimiz Tolga Oto Kiralama, 7/24 Hizmetinizdedir. Denizli Rent a Car Müşteri hizmetlerimiz, günün her saati web sitemiz üzerinden size canlı destek sağlamaktayız.

Araç Kiralama Şartları ilgili Ekstra Bilgilendirme

Öncelikle Denizli rent a car hizetinden yararlanabilmeniz için ekonomik araçlarda 21, lüks ve orta segmentli araçlarda 23 yaşını aşmış ve en az 2 yıllık ehliyet sahibi olmanız gerekmektedir. Araç Kiralarken Kendinize ait kredi kartınızdan provizyon alınacaktır. Provizyon banka müsadesine göre 20 gün içerisinde siz aracı teslim ettikten sonra 20 gün içerisindekartınıza iade edilecektir. Tolga oto kiralama araçları ile içiniz rahat olsun

Bakımlı Araç Filosu Tolga Oto Kiralama da

Tüm araçlarımız servis bakımlıdır. Araçlarımızda kış sezonunda kar lastiği takılmaktadır.Kiralanan aracı kiralayan kişi ve kiralama esnasında bilgileri  sözleşmeye eklendiği takdirde diğer kişi de kullanabilir. Araçlarda Standart olarak Rent a car Kaskosu standarttır. Rent a car kaskosu şartnemesine göre aracı kiralayan kişi ve sözleşmede belirtilen ikinci kişi dışında kimse kullanamaz.Kullanım dahilinde aracın kaskosu devre dışı olacaktır.

Tolga Oto Kiralama - Denizli rent a car
denizli rent a car fiyatları, tolga oto kiralama ayrıcalıklı oto kiralama

Yabancı vatandaşlar için Denizli Araç Kiralama Hakkında Bilgi

Yabancı vatandaşlık sahibi kişiler için araç kiralama hizmeti Tolga oto kiralama‘da. Araç Kiralayacak kişiler pasaport ve Evrensel nitelikteki sürücü belgesi ibrazı ve adına kredi kartına provizyon işlemi gerçekleştikten sonra araç kiralama işlemi tamamlanmış olacaktır. Yabancı vatandaşlıklar için Trafik cezası gibi olumsuz işlemlerdearaç tesliminde EGM sorgularında çıkan trafik cezaları peşin ödenmek zorundadır.

İstenilen Adrese Araç Teslim Hizmeti Tolga Oto Kiralama da

Tolga oto kiralama, Denizli merkezine, kiralama şartlarını sağlayan tüm müşterilerine Denizli Şehir merkezinde istedikleri adrese araç teslim hizmeti vermektedir.  Ödemeler araç tesliminde peşin olarak alınmaktadır. Tüm araçların kasko ve gerekli yasal prosedürleri tamdır.Tolga oto kiralama, Denizli araç kiralama sırasında size bir çok ekstra hizmet teklif edecektir. Bu ekstra hizmetlere göz atmanızda her zaman fayda vardır. Ekstra kilometre hakkı, istenilen herhangi bir adrese teslim, isofix bebek koltuğu, navigasyon cihazı gibi hizmetler yabancısı olduğunuz tatil yerlerinde çok işinize yarayabilir.

Yeni yasaya göre çocukların arka koltukta oturmaları zorunludur. Eğer elinizde bulunmuyorsa kiralama firmasından çocuk koltuğu ek bedeller ile sağlanabilir.

Sosyal Medya hesaplarından Tolga Oto Kiralama’yı Takip Edin, Fırsatları Kaçırmayın!

Tolga denizli oto kiralama firmasını sosyal medya hesaplarından takip ederek, ekstra hizmetlerin ücretsiz sunulduğu, araç kiralama fiyatlarındaki imdirimler ve çok çeşitli diğer hizmetlerindeki kampanyalar için takip ediniz. İnstagram ve Facebook hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz. 

Yakındaki çevre iller ve bu illerdeki Havalimanları için de Denizli rent a car hizmetleri veren Tolga Oto Kiralama Denizli, Tüm operasyonel uzun ve kısa süreli araç kiralama ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazır. Uzman kadromuz ve nitelikli araçlarımızla Denizli rent a car hizmeti için doğru Adrestesiniz. 

Denizli Oto Kiralama Fiyat Listesi

Denizli Oto Kiralama, Çardak Havalimanı Oto Kiralama Hizmeti

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *