Denizli Oto Kiralama Hakkında Bazı Soru ve Cevaplar

Follow Us!
Facebook Twitter Google Plus Linkedin Instagram

Tolga Oto Kiralama İnternet sitesinden araç kiralamak güvenli midir? Rezervasyonumu iptal edebilir miyim?

Tolga oto kiralama web sitesi üzerinden online rezervasyon talebi gönderebilirsiniz. Müşteri temsilcimiz ayrıntıları aktarmak için sizinle iletişime geçecektir. Araç Kiralama şartlarında mutabık olunduğunda rezervasyonunuz onaylanır ve istediğiniz tarih ve saatte aracınız teslim edilir. Web sitemiz üzerinden herhangi bir kredi kartı istenmemektedir. Kişisel bilgileriniz ile rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

Araç Kiralamak için yaş sınırı var mı?

Ekonomik sınıf araç kiralamalar için 22, üst sınıf araçlar için 24 yaşını aşmış ve en az 2 yıllık ehliyet sahibi olmalısınız.

Araç Kiralama Yaparken Kredi kartım olmak zorunda mı? Ödemeyi ne şekilde yapabilirim?

Kiralama esnasında Kredi kartınızdan provizyon işlemi uygulanabilir. Ödemeyi nakit veya kredi kartınızla yapabilirsiniz.

Denizli Oto Kiralama süresi ne kadardır? Kiralanan Otonun Teslimi gecikmesi durumlarında uygulama ne şekildedir?

Denizli günlük araç kiralama 24 saat üzerinden yapılmaktadır. 24 saati dolduran araç Tolga araç kiralama ofisine teslim edilmelidir.

Rent a car Hizmeti aldığın aracı kullanım süresini uzatmak istiyorum, ne yapmam gerekli?

Araç dönüş tarihinden en az 24 saat öncesinde rent a car hizmetinizin süresini uzatabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden veya iletişim numaralarımızdan talebinizi iletebilirsiniz.

Denizli Araç kiralama fiyatlarına dahil olan hizmetler nelerdir?

Web sitemizde gördüğünüz tüm fiyatlara aşağıdaki hizmet ve ürünler dahildir. Tolga Araç Kiralama sürpriz bedel çıkartmaz. Sigorta ve kasko bedelleri fiyatlara dahil, KDV hariçtir.

Denizli oto kiralama dan Kiralanan Aracı birden fazla kişi kullanabilir mi?

Denizli Tolga Oto Kiralamadan kiralanan araçları kiralayan kişiden başkası kullanamaz. Kiralama esnasında kullanılması talep edilen kişi varsa, sözleşmeye gerekli belgeler ibraz edilmelidir. Bu sayede aracı 2 kişi kullanabilir.

Otoyol geçişleri ve trafik cezalarında prosedür nasıl işlemektedir?

Otoyol geçişleri ve varsa trafik cezası araç dönüş  tarihinde peşin olarak tahsil edilir. Sonradan gelen trafik cezalarını müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Kiraladığım araçlar yurt dışına çıkabilir miyim?

Denizli oto kiralama firması Tolga Oto Kiralamadan kiraladığınız araçla yurt dışına maalesef çıkılamaz.

Aracı teslim aldığım ofise mi iade etmek zorundayım? Farklı bir adrese bırakabilir miyim?

Aracı başka bir adrese teslim etmek isterseniz, Denizli oto kiralama firma yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Rent a car kasko ve Sigorta teminatları neleri kapsar? Denizli rent a car sigorta hangi durumlarda geçersiz sayılır?

Zorunlu trafik sigortası standart teminatları kapsar. Rent a car kaskosu ise muafiyetlidir. Denizli rent a car Tolga ‘dan araç kiralayan kişilere kiralama öncesinde denizli rent a car kasko ayrıntılılarını bildirir.

Sözleşmede belirtilen kişi dışında aracı kullanan kişi olursa veya alkollü kullanım olursa rent a car kasko ve trafik sigortası geçersizdir.

Araç Kiralamada kilometre sınırı var mı?

Kilometre sınırı uygulanmaktadır ayrıntılı bilgi ve detaylar için Tolga oto kiralama web sitesi üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Denizli rent a car hizmetinde bulunan Tolga oto kiralama, Denizli Pamukkale ve Çardak Denizli Havalimanında araç kiralama hizmetleri sağlamaktadır.

Denizli rent a car ile ucuz araç kiralama hizmetlerinden faydalanabileceğiniz Tolga oto kiralama siz değerli müşterilerine hizmet etmeyi seviyoruz. 7/24 hizmet etmeye devam etmekteyiz.

Denizli Tekstil ve Turizm ile yoğun iş adamı ve turist çekmektedir. Karahayıt ve Pamukkale Travertenleri gibi doğal güzellikler ve iş dünyası gezilerinin yoğunluğundan dolayı yoğun araç kiralama talebi oluşmaktadır.

Denizli rent a car fiyatları ve araç kiralama ile ilgili ayrıntıları Web sitemiz üzerinden müşteri destek ekibimizle 7/24 iletişim kurabilir ve telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Denizli Rent a Car Araç Listemiz için tıklayın

Denizli Çardak Havalimanı araç kiralama için 0258 911 0190 numaramız ile iletişime geçebilirsiniz. Çardak havalimanından araç kiralama için 7/24 iletişim kurabilirsiniz. Tolga Oto Kiralama Konumumuz