Follow Us!
Facebook Twitter Google Plus Linkedin Instagram

Filo Kiralama

Uzun Süreli ve Çok Sayıda Araç Kiralama Çözümlerimiz İçin Sizi Ofisimize Bekliyoruz. Vergi ve İşletme Masrafları gibi Birçok Giderden Kurtulun!

Anka Kiralama Denizli ile Filo Kiralama Avantajları Neler?

Bir araç satın almaya karar verdiğinizde, toplu nakit çıkışı yapmanız veya ihtiyacınız olan nakit için kredi kullanmanız gerekecektir Otomatik olarak. Masraflar ise sürekli devam edecektir. Peşin aldığınız aracın sigorta, vergi, bakım, onarım, lastik değişimi gibi maliyetleri ek masraflar olarak karşınıza çıkar.

Tolga Oto Kiralama ‘dan araç  kiralamanız halinde ise oluşacak toplam maliyet, yalnızca aracınızın aylık kiraları kadardır. Üstelik, hem aracınızın ikinci el değerini kaybetmesinden kar elde etmiş olursunuz, hem de aracınızın satın alımından, ikinci el satışına kadarki tüm işlemlerini zahmetsizce yürütmüş olursunuz. Kiralama kapsamında alacağınız uygun maliyetli ek hizmetleri de hesaba kattığınızda, uzun süreli araç kiralamak satın almaya kıyasla sizin için çok daha avantajlı bir seçenek olacaktır.

Kolay Araç Yenileme Kolaylığı

Tolga Oto Kiralama, Denizli Araç Kiralama Firmasından araç kiraladığınız da, Araçların yenilenmesi sürecinde satış işlemleri ile ilgilenmez, ikinci el değer değişimi riskine karşı tam koruma sağlama avantajına sahip olursunuz.

Aylık Sabit Taksitlerle, Giderler Net!

Araç satın almak yerine kiralamanız durumunda herhangi bir peşinat ödemesi ve satın alım bedelleri ile ilgili toplu nakit çıkışı yapmanıza gerek kalmaz. Anka Kiralama’ya Ödemelerinizi önceden belirlenmiş sabit kiralar halinde gerçekleştirirsiniz.

KDV Avantajı ile Neredeyse Bedava Araç

Aracın doğrudan satın alınması halinde, KDV bir maliyet unsuru olarak karşınıza çıkar ve KDV indiriminde kullanılamaz. Anka Kiralama dan araç kiralarmanız halinde ise faturadaki KDV’nin tamamı indirilecek KDV olarak kullanabilir. 

Ayrıca Yılsonu gelir verginizden tüm Fatura bedeli düşürülebilir. Muhasebecinize danışabilirsiniz.

Zaman Yönetimi

Araç ihtiyacınızı gidermek ve filonuzu yönetmek için zaman harcamayın. Filo kiralama hizmeti size önemli oranda zaman tasarrufu sağlar ve ana iş kolunuza konsantrasyonunuzu güçlendirir.

Tüm Fiyatlarımız için Araç Kiralama Fiyat Listemiz.

 

Uzun Süreli Kiralama ve Ayrıcalıklı Kiralama Avantajları için İletişime Geçin!

Tolga Filo Kiralama

+90 0258 911 0190    &     +90 553 607 62 55

Aralık 14, 2016